ترافیک سنگین در جاده کرج – چالوس + فلاحت پیشه: جنگ تمام عیار در سوریه رخ نمی‌دهد- پاکتانیرا دامنه مناسب نام تجاری طراحی سایت

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلی آخر هفته و افزایش سفرهای برون شهری ترافیک در جاده کرج – چالوس از صبح امروز پنجشنبه سنگین است

وی اضافه کرد: ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج – قزوین ازمحدوده مهرویلا تا پل شهید سلطانی کرج و درآزادراه کرج – تهران از محدوده پل شهید سلطانی تا پل کلاک کرج نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رضا گودرزی افزود: این بار ترافیکی درمسیر جنوب به شمال جاده کرج – چالوس از محدوده میدان امیرکبیر کرج تا تونل شماره 5 سبب کندی تردد خودروها شده است .

در ایام نوروز امسال بیش از 35 میلیون تردد خودرویی در جاده های استان البرز به ثبت رسید. 

خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلی آخر هفته و افزایش سفرهای برون شهری ترافیک در جاده کرج – چالوس از صبح امروز پنجشنبه سنگین است.

گودرزی گفت: مرکز کنترل ‎ ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
‏‎

استان البرز دارای یک هزار و450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان می باشد.

——————-

عصر ایران نوشت: حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه به خبرنگار عصر ایران گفت: حوزه نفوذ کشورها در سوریه مشخص است لذا در سوریه جنگ تمام عیار بین قدرت ها شکل نخواهد گرفت
فلاحت پیشه بیان کرد: این حملات و اقدامات ایضایی دیگر، سه کشور ایران، روسیه و سوریه را جدی تر خواهد کرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی خاطر نشان کرد: سوریه دوران سخت خود را پشت سرگذاشته است و این آخرین تلاش هایی است که برای حفظ شرایط امنیتی اش شکل می گیرد که در نهایت اگر ایران و روسیه و سوریه سیاست گذشته خودشان را مبنی بر عدم تعارف با دیگر بازیگرانی که نقش ایضایی دارند در پیش بگیرند سوریه به مسیر ثبات خود ادامه خواهد داد.

این نماینده مجلس افزود: ممکن است اقدامات نظامی محدودی شکل گیرد که این زبان شناخته شده بین قدرت هاست که بعضا حتی با اطلاع، یکسری اقدامات را صورت می دهند ولی این منجر به جنگ تمام عیار نخواهد شد.

فلاحت پیشه ادامه داد: ایران، روسیه و سوریه در حوزه میدانی هزینه های زیادی را داده اند و الان به راحتی از این هزینه ها نمی گذرند و می دانند که رژیم صهیونیستی،کشورهای مرتجع عربی و آمریکا سعی می کنند اوضاع را امنیتی حفظ کنند تا ثمره سیاسی خودشان را در ثبات سیاسی آینده ببینند.

عصر ایران نوشت: حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه به خبرنگار عصر ایران گفت: حوزه نفوذ کشورها در سوریه مشخص است لذا در سوریه جنگ تمام عیار بین قدرت ها شکل نخواهد گرفت.

وی تصریح کرد: ممکن است اقداماتی انجام شود که این زبان شناخته شده است که قدرت ها در بعضی مناطق عملیات های نظامی مشخصی را انجام می دهند ولی در همین حوزه نیز آمریکایی ها نسبت به سال گذشته حوزه مانور وسیعی ندارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *