قتل برادر به خاطر اختلاف ۱۵ میلیونی- پاکتانیرا دامنه مناسب نام تجاری طراحی سایت

خبرگزاری فارس: ساعت ۲۳ روز ۲۶ فروردین سال جاری بود که ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در حین گشت زنی در خیابان دماوند به یک دستگاه خودروی هیوندا آزرای موتور روشن در حاشیه خیابان مشکوک شده و با مراجعه به محل توقف خودرو جهت بررسی موضوع با جسد راننده بر روی صندلی روبرو شدند که از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود
با اعلام خبر وقوع جنایت به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی، کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل کشف جسد حاضر شده و پس از تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: وقتی او در کناری ماشین را نگهداشت من گوشی ام را از جیبم در آوردم و گفتم این عکس را ببین. او هواسش به عکس پرت شد و من هم با اسلحه دو شلیک به او کردم که در شلیک سوم اسلحه گیر کرد و دیگر از ماشین پیاده شدم و تصمیم گرفتم به شهرستان بروم که پلیس متاسفانه مرا بازداشت کرد.

این مرد جوان با اشاره به اینکه اسلحه‌ای را به صورت غیر قانونی به مبلغ شش میلیون تومان خریده بودم ادامه داد: یک بار با برادرم قرار گذاشتم و وقتی او سر قرار آمد گفت: می‌خواهد با من به مدت طولانی صحبت کند.

من هم گفتم پس صبر کن من بروم خانه و کاری کنم و برگردم. رفتم از خانه کلت کمری ام را برداشتم و به سراغش آمدم. سوار ماشین آزرای برادرم شد و با هم در خیابان‌ها به بحث و جدل پرداختیم.

با شناسایی تصاویر برادر مقتول از سوی خانواده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که این دو برادر دارای اختلافات شدید مالی با یکدیگر هستند؛ نهایتا سعید در محل سکونتش دستگیر و سلاح کمری مورد استفاده در جنایت از وی کشف شد که او در همان تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل برادرش اعتراف کرد.

متهم در ادامه با اشاره به اینکه مادرش به تازگی فوت کرده بود گفت: مادرم فوت کرده بود و این حرف برادرم خیلی برای من سنگین آمد. تصمیمم را گرفت و به دلیل اینکه برادرم همیشه با من بددهنی می‌کرد برای انتقام نقشه کشیدم.

همزمان با شناسایی هویت مقتول ۳۹ ساله که در محدوده تهرانپارس دارای مغازه لوازم خانگی است، کارآگاهان اداره دهم با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته محدوده کشف جسد موفق به شناسایی برادر مقتول که ۴۰ سال سن داشت شدند. این مرد ۴۰ ساله دقایقی قبل از کشف خودرو از سوی ماموران، از ماشین پیاده و محل را ترک کرده بود.

کار من مغازه لوازم خانگی بود و در این مغازه که آن را به قیمت ۱۵ میلیون تومان رهن و ۵۰۰ هزار تومان ماهانه از پدرم اجاره کرده بودم کار می‌کردم تا اینکه این تصادف بر من تاثیر گذاشت و مجبور شدم مغازه را به پدرم پس بدهم و او نیز مغازه را به فرد دیگری داد و از این راه به من مقداری پول نیز می‌داد، اما ۱۵ میلیون تومان من دستش مانده بود.

در انتها به دستور بازپرس سجاد منافی آذر متهم برای تکمیل تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت تا تحقیقات در زمینه این پرونده تکمیل شود.

او در صحبت هایش از اختلاف مالی با پدر و برادرش پرده برداشت و گفت: متاهل هستم و سه فرزند دارم. قبل از واقعه در یک تصادف پایم شکست و به همین دلیل مدتی را نتوانستم کار کنم.

این مرد در ادامه گفت: پدرم به من گفت: پولت را به برادرت داده ام و باید بروی از او بگیری و من هم به برادرم که مراجعه می‌کردم او می‌گفت: پولت را به پدر داده ام. در نتیجه این کشمکش‌ها بالاخره یک بار برادرم به من گفت: برو پولت را از مادر بگیر چراکه پول را به مادرت داده ام.

امروز صبح بود که متهم نزد بازپرس سید سجاد منافی آذر آمد و در زمینه وقوع این قتل توضیحاتی را به قاضی شعبه سوم دادسرای جنایی تهران ارائه کرد.

خبرگزاری فارس: ساعت ۲۳ روز ۲۶ فروردین سال جاری بود که ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در حین گشت زنی در خیابان دماوند به یک دستگاه خودروی هیوندا آزرای موتور روشن در حاشیه خیابان مشکوک شده و با مراجعه به محل توقف خودرو جهت بررسی موضوع با جسد راننده بر روی صندلی روبرو شدند که از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *