۶ دانشگاه ایران در بین دانشگاه‌های برتر دنیا + اولویت رئال مادرید پیش از رونالدو چیست؟- پاکتانیرا دامنه مناسب نام تجاری طراحی سایت

خبرگزاری ایلنا: سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از حضور شش دانشگاه ایران در جدیدترین نتایج رتبه بندی دانشگاه های برتر دنیا خبر داد
وی اضافه کرد: کیو اس به عنوان یکی از معتبرترین نظام‌‌‌‌‌های رتبه‌‌‌بندی بین‌‌المللی شناخته می‌‌‌شود که دانشگاه‌‌‌‌های جهان را رتبه‌‌‌بندی می‌‌‌کند.

وی ادامه داد: دانشگاه شیراز اولین حضور خود را در رتبه‌‌‌‌بندی جهانی کیو اس در سال ۲۰۱۹ تجربه می‌‌‌‌کند همچنین دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر دارای رشد رتبه نسبت به سال گذشته بوده‌‌‌اند.

رتبه‌‌‌بندی جهانی QS هر ساله دانشگاه‌‌‌های برتر جهان را قبل از آغاز سال میلادی مورد ارزیابی و رتبه‌‌بندی قرار می‌‌دهد.

خبرگزاری ایلنا: سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از حضور شش دانشگاه ایران در جدیدترین نتایج رتبه بندی دانشگاه های برتر دنیا خبر داد.

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام افزود: کیو اس در سال ۲۰۱۹ تعداد دانشگاه‌‌‌های مورد رتبه‌‌‌بندی خود را از ۹۵۹ دانشگاه در سال ۲۰۱۸ به ۱۰۰۰ دانشگاه ارتقا داده و بدین ترتیب سهم ایران از دانشگاه‌‌های برتر جهان از پنج دانشگاه در سال گذشته به شش رسیده است.

 محمدجواد دهقانی، سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: نتایج رتبه‌‌‌‌‌بندی سال ۲۰۱۹ کیو اس که به تازگی منتشر شده، نشان از حضور ۶ دانشگاه صنعتی شریف با رتبه ۴۳۲، دانشگاه صنعتی امیرکبیر با رتبه ۴۹۸، دانشگاه علم و صنعت ایران با رتبه ۶۵۰-۶۰۱، دانشگاه تهران با رتبه ۷۵۰-۷۰۱ و دانشگاه‌‌‌‌های شهید بهشتی و دانشگاه شیراز با رتبه ۱۰۰۰-۸۰۱ هستند.

——————-

ورزش سه: تاخیر در مشخص شدن تکلیف آینده کریستیانو رونالدو به دلیل تلاش رئال مادرید برای انتخاب هر چه سریعتر سرمربی است
اولویت رئال مادرید پیش از رونالدو چیست؟

جلسه اول میان مدیر برنامه رونالدو و فلورنتینو پرز بی نتیجه مانده و هنوز مشخص نیست آیا ستاره پرتغالی فصل بعد هم در برنابئو به میدان خواهد رفت یا خیر.

رئال مادرید یک بار به رونالدو پیشنهاد توافق داده که مورد قبول او قرار نگرفته و واقعیت این است که پس از آخرین تلاش برای رسیدن به توافق، مدیریت باشگاه “بحران رونالدو” را به یک طرف قرار داده و به طور کامل بر روی حل مشکل دیگر تمرکز کرده است.

ورزش سه: تاخیر در مشخص شدن تکلیف آینده کریستیانو رونالدو به دلیل تلاش رئال مادرید برای انتخاب هر چه سریعتر سرمربی است.

اما طبق ادعای مارکا، مدیران رئال مادرید ابتدا می خواهند با مدیریت شرایط، سرمربی بعدی تیم خود را انتخاب کنند زیرا آینده رونالدو ممکن است با نظر او تغییر کند و مدیریت باشگاه انتخاب سرمربی را واجب تر از آینده رونالدو می داند که نام هایی چون کونته و میشل در لیست انتظار قرار دارند.

آنها نقشه راه خود را برای چند روز آینده آماده کرده اند و هیچ نوع فشاری در مورد کریستیانو رونالدو را نمی پذیرند و اگرچه این موضوع آنها را نگران می کند، اما اکنون اولویت در جای دیگری قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *